לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

התקנת מצלמה נסתרת

לאחר אינספור ראיונות עבודה, מצאתם מטפלת חייכנית ומקסימה בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים. במהלך הימים הראשונים החלטתם להישאר עימה במשך היום כדי שהילד יתרגל אליה, וירגיש ביטחון כשהוא נשאר איתה בבית לבד. החיבור ביניהם היה מידי ולכן הרגשתם שהוא בידיים טובות, אך לאחר כמה חודשים הנכם מגלים סימנים חשודים על גופו של הילד – דבר שמעלה אצלכם את החשד. במקרים כאלו חשוב לא להתמהמה ולפנות בהקדם לייעוץ מול המשרד עורב חקירות, כדי שיוכלו לחקור בצורה חשאית את הנושא בעזרת התקנת מצלמה נסתרת, וכך לגלות האם לחשד שלכם קיימות ראיות ממשיות.

מהם היתרונות של התקנת מצלמה נסתרת?

כל אחד רוצה להרגיש בטוח, במיוחד אם מדובר על הרגשת ביטחון כאשר הוא נמצא בין ארבעת קירות ביתו. הבית הוא כמו מבצר עבור האדם, כך שזהו המקום היחידי בו הוא יכול מה שהוא רוצה, להיות עצמו ללא דין וחשבון לאף אחד. זוהי הסיבה מדוע החלטתם כהורים צעירים לשכור מטפלת פרטית לילדכם שתשהה בביתכם, כך שהילד ירגיש בטוח בביתו עם השגחה צמודה של מטפלת מקצועית.

במקביל, חשוב לא פחות להיות עם היד על הדופק – ולוודא כי מטפלת זו הנה מקצועית. במצבים אלו, מומלץ להתקין מצלמה נסתרת. מהם יתרונותיה של מצלמה זו? נסקור אל חלקם כעת:

  • בעזרת התקנת מצלמה נסתרת, ניתן לגלות דברים ומעשים שכלל לא חשבתם עליהם. מכיוון שהמצלמה מותקנת בביתכם הפרטי, אתם רשאים על פי חוק לצפות בצילומים, וגם אותם ראיות שיימצאו יהיו קבילות בבית המשפט במקרה הצורך.
  • המצלמה הנסתרת מאפשרת להגיע לאמת באופן דיסקרטי וחשאי לחלוטין. ניתן למצוא מגוון מצלמות נסתרות שאינן נראות כלל כמצלמות, כך שהאדם המצולם לא יחשוד שמצלמים אותו ויתנהג באופן טבעי.
  • הודות לטכנולוגיה מתקדמת, ניתן לשמור את ההקלטות המתבצעות על גבי המצלמה ולהציג אותן כלפי האדם החשוד וכך להתעמת אתו כשיש בידכם ראיות מוצקות הכוללות גם תיעוד המקרה עם תאריך ושעה המופיעים בצילומים.

המצלמה הנסתרת לא עוזרת? פנו אל חוקר פרטי

במידה והחלטתם לרכוש מצלמה נסתרת באופן עצמי ולתעד את המקרים שנראים לכם חשודים, אך ללא הצלחה לקבל תמונה ברורה ומוחשית למצב – מומלץ לפנות אל חוקר פרטי מקצועי ומנוסה שיוכל לבצע חקירה מקיפה, תוך שמירה על חשאיות מוחלטת.

בכל מקרה של חשד וצורך בחקירת האמת בנושאים אישיים ומשפחתיים, מומלץ לפנות אל המשרד עורב חקירות העוסקים בתחום כבר שני עשורים ומחזיקים רישיון לחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים. צוות החוקרים משתמש בשלל כלים, טכניקות וציוד מתקדם כמו מצלמות סמויות זעירות כדי לחשוף את האמת ולהעניק לכם את כל התשובות שרציתם לדעת.

היכן ניתן להתקין מצלמות סמויות זעירות?

אנשים רבים בוחרים לפנות אל חוקרים פרטיים לצרכי חקירה ובילוש שמוכרחים להיעשות באופן חשאי. בגלל עומס החקירות שקיים במשטרה, או בגלל מקרים בהם המשטרה לא יכולה לעסק כמו חשד בגידה של בן זוג, מעקב אחר בן משפחה שקיים חשד כי הוא צורך סמים אסורים או אפילו חקירה כלכלית אישית בנוגע לכספי ירושה במשפחה – כל אלו אינם ענייניהם של החוקרים במשטרה, אלא עניינים פרטיים של אדם עם אדם אחר (לרוב מישהו קרוב בעל היכרות אישית) ולכן אלו מקרים שחוקר פרטי יכול לסייע בהם.

חלק בלתי נפרד מתהליך החקירה כולל שימוש במצלמות סמויות זעירות. באילו מקרים ניתן להשתמש בציוד זה?

  • על הלקוח – במקרים בהם הלקוח חושד שאחד מבני משפחתו או אחד מהקרובים אליו עושה מעשה אסור או דבר שגורם לו פגיעה ונזק, החוקרים הפרטיים יתקינו עליו מצלמות סמויות זעירות שאינן נראות לעין כך שהוא יוכל להתעמת עם האדם האחר ולצאת עם הקלטות וראיות מוצקות.
  • על החוקר הפרטי – החוקר הפרטי יתקין על בגדיו או בין חפציו מצלמות סמויות זעירות כדי לחקור ולעקוב אחר המקרה או האדם הנדרש, וכך להביא אל הלקוח הקלטות מוחשיות של המעקב לצורך שיתוף וייעוץ בנוגע להליכי החקירה וכך הם יגיעו להחלטה מתאימה בנוגע להמשך החקירה.
  • במקומות ייעודיים – אם מדובר על מקום שדורש מעקב שוטף, כמו חנות של בעל עסק שחושד שהעובדים גונבים ממנו, בעזרת התקנה של מצלמות נסתרות ניתן לחשוף את האמת שמתרחשת במקום באופן ברור ואמיתי.

הוכחות מוחשיות לכל חשד

התקנת מצלמות סמויות יכולה להיות בעלת ערך רב עבור החוקר והן עבור הלקוח. זוהי הדרך האיכותית והטובה ביותר להגיע אל חקר האמת כמה שיותר מהר, ובאופן מדויק ואמין לצורך אישוש החשדות.

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד שיכול לעניין אותך

שחזור מידע ממכשירים סלולריים

במשרדינו עורב חקירות  מזה מספר שנים שם נגד עיניו את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים מומחים ומהנדסי תוכנה פעלנו...

מניעת האזנות סתר

הטכנולוגיה המתקדמת היום הגיעה לייצור מכשירי האזנה, ישנן מגוון תכנות ברמה תחכום מאוד גבוהה ולמכשירים זעירים מאוד בעלי יכולת הקלטה...

שחזור מידע סלולרי

משרד עורב חקירות , משרד חקירות פרטי  שם לנגד עיניו מזה מספר שנים את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים...

ציוד לחוקרים פרטיים

אף אחד לא רוצה להיקלע למצב שהוא צריך חוקר פרטי או משרד חקירות שהוא יצטרך לשכור. לעתים המציאות פשוט כופה...

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

כבר כמה חודשים שילדכם מתחנן שתרכשו לו טלפון חכם שיהיה רק שלו. למרות שהוא מקבל בכל פעם את הטלפון שלכם...

משרדי חקירות מומלצים

כדי להגיע לחקר האמת בצורה היסודית והמקצועי ביותר, רצוי לחפש משרדי חקירות מומלצים שבהם ניתן למצוא צוות חוקרים פרטיים מיומנים...

התקשרו עכשיו אנחנו זמינים 24/7

סודיות מובטחת אנחנו כאן

חקירה בנושאים רגישים

ישנם כמה נושאים שאנו לא יכולים לעבור עליהם לסדר היום כמו הטרדה של קטינים, התעללות בקשישים, בגידות, הונאות, מעילות. אלה דברים שככל שהם יותר עוסקים בחיי אדם ופחות בחומר – הם הופכים להיות יותר רגישים וקשים ואין לעבור עליהם לסדר היום. משרד חקירות פרטי יכול לסייע באיסוף ראיות ומידע בצורה דיסקרטית ואף לספק את העזרה לה אתם זקוקים גם במקרה שהמשטרה לא מתעניינת או לא חושבת שיש מקום לחקירה ופעילות מצדה.

חקירות בעת הליך גירושין

זוגיות יכולה להיות הדבר הכי מדהים בעולם אך גם סיוט בלתי נשכח עבור אנשים רבים. במהלך הליך הגירושין שני הצדדים מנסים בדרך כלל להשיג יותר, הן מבחינת רכוש והן מבחינת דמי המזונות, משמורות על הילדים ופרטים נוספים. על מנת להשיג מה שרוצים יש צורך בשכירת חוקר פרטי מקצועי שידאג להפריך הפללה מהצד השני או לאתר נכסים שאחד הצדדים מנסה להעלים או כאמור כאשר יש חשד לבגידה וניתן לאמת את זה – גם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט.

משרד חקירות פרטי למודיעין עסקי

עולם העסקים יכול להיות עולם קשוח ולעתים אפילו אפל. הכספים, הסחורות והאנשים הרבים המעורבים בכל עסק, יכולים לגרום לסבירות גבוהה שאחד מאותם עובדים או אפילו שותף עסקי שאתם כל כך סומכים עליו – יגנוב מכם, יעלים מכם כספים או סחורות ואתם אפילו לא תשימו לב. במידה ועולה לכם חשד בנושא תוכלו ליצור קשר עם משרד חקירות פרטי עורב ואנו נשמח לבדוק את העניין לעומק.

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם במצבים הכי רגישים של החיים. משרד עורב חקירות מתמחה כבר עשרות שנים בכל החקירות הכי רגישות ויודע לספק לכם תוצאות לפי הצרכים שלכם, במומחיות ובדיסקרטיות. אצלם הלקוח מקבל את כל האמפתיה וההבנה מבלי להתפשר על סטנדרטים מעולים של עבודה. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם לקבל תשובות הרגישו נוח להתקשר אלינו עכשיו להתייעץ ואף לקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

שירות גם במגזרים מיוחדים

חקירות במגזר הערבי או החרדי למשל מצריך אנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב וחיים מדי יום את החיים במגזרים אלה. מלבד ידיעת השפה יש צורך בידע תרבותי עמוק, בידע בדת ובאמונה וכן בהכרת השטחים פיזית. החוקרים שלנו מכירים היטב את כל אזור הצפון לרבות אוכלוסיות שונות והחיים באזוריהן.

החשיבות בציוד חקירות מקצועי ומתקדם

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות החוקרים שלנו יעשו שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם שבעזרתו ניתן יהיה לצלם, להאזין ולאסוף ראיות. באמצעות כישרון, ניסיון ומיומנות ניתן יהיה להרכיב את כל חלקי הפאזל ולראות את האמת לאמיתה. בין אם אתם זקוקים לשירותי משרד חקירות בנושאים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים או ציבוריים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מתי נזדקק לשירותיו של משרד חקירות בחיפה?

במקרים אישיים כמו חשד לבגידה בין בני זוג או העלמת נכסים לפני/במהלך הליך גירושין.
במקרה של איתור נכסים ישנים המגיעים לכם על פי חוק והועלמו מסמכים הקשורים בירושה או בקרבה שלכם אל הנפטר.
במקרה שמישהו מפליל אתכם ואתם רוצים לנקות את שמכם.
כאשר אתם חושדים שמישהו גונב מכם כספים בעסק שלכם.
ועוד.

המשרד מטפל במקרים כאלה ובמקרים רבים אחרים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר אנו מעסיקים את טובי האנשים בתחום המודיעין והיחידות הסמויות של המשטרה ומשרד הביטחון בעבר על מנת להבטיח תוצאות רצויות. החל מפעילויות קטנות המצריכות משרד חקירות בחיפה ועד לחקירות גדולות יותר הנדרשות בכל חלקי הארץ ואפילו בחו"ל במקרים מסוימים.

משרד חקירות בחיפה

מחפשים אחר משרד חקירות בחיפה? המשרד עורב חקירות הנו משרד מקצועי הפועל משנת 1991 ומספק שירותי חקירות בכל חלקי הארץ, לרבות אזור הצפון. אזור הצפון הוא אזור ייחודי ובו קהילות רבות ושונות גם של ערבים, גם של יהודים וכו'. הכרת השטח, האזרחים, השפות – כל אלה חשובים ואף קריטיים בכל הקשור לחקירות בחיפה ובאזור הצפון בכלל ועל כן בכל שירות חקירות שתצטרכו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

איכות, אמינות ודיסקרטיות

מכיוון שחקירה היא עניין רגיש ופרטי, חוקר פרטי יידע כיצד לבצע את הליכי החקירה בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח להגעה לחקר האמת, ולהציג בפניו את הממצאים בצורה שקופה ואמינה תוך ייעוץ לגבי המשך תהליך החקירה על פי הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי בחיפה?

בתור בעל עסק, וודאי הנך יודע כמה עמלת קשה בכל יום כדי להצליח לחסוך כמה שיותר והגשמת את החלום הגדול לפתוח עסק שיהיה רק שלך. לאחר תקופה בה העסק הצליח לשגשג בצורה יפה ורווחית הגיע הזמן להתפתח, ולשכור עובדים נוספים שיעבדו אתך כדי שתוכל לספק את השירות הדרוש לכלל הלקוחות שצברת.

במקביל, חשוב להיות עם היד על הדופק – ולבקש את שירותיו של חוקר פרטי. מה כוללים שירותיו ומהם היתרונות של שירותים אלו?

חקירה חשאית – החוקרים הפרטיים ידאגו לבצע את פעולות החקירה בחשאיות מוחלטת, כך שאותם עובדים חשודים לא ידעו שמתבצעת חקירה סמויה נגדם ובמקרה בו הם אינם כלל אשמים, לא יתרחש מצב שאינו נעים בין המעסיק אליהם.
גילוי האמת – חוקר פרטי בחיפה יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף ולהגיע אל האמת. החקירות יתבצעו באופן יסודי ומקיף, תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות חדשניות ומתקדמות שיסייעו להגיע לחקר האמת.
בטחון לעסק – בעלי עסקים רבים אינם יכולים לדעת באופן וודאי מה מתרחש אצלם בעסק, בוודאי אם מדובר על עסק המעסיק כמה עובדים. לכן זהו תפקידם של צוות החוקרים, לבצע את עבודת החקירה והבילוש באופן דיסקרטי וכך להעניק לבעל העסק תמונת מצב מלאה ומהימנה בנוגע למתרחש בין כתלי עסקיו.

חוקר פרטי בחיפה

לאחר כמה ראיונות עבודה הצלחת למצוא את שני העובדים שהרגשת חיבור אליהם, והם עושים רושם כי הם יתנו הרבה מעבר לעצמם כדי שהעסק יצליח לשמור על הצלחתו. לכן, הנך מופתע לאחר כמה חודשים לגלות כי הכנסות החברה יורדות למרות שבפועל העבודה ממשיכה לעלות. למרות שצץ אצלך הספק כי אולי יש כאן עניין עם העובדים ששכרת שאחראים לכך, אך אתה סקפטי כי הם עושים רושם טוב. כמו שהאמרה אומרת, כשיש ספק – אין ספק כלל. לכן, מומלץ לפנות בהקדם אל חוקר פרטי בחיפה כמו עורב חקירות המומחים בתחום חקירת הנושא וגילוי האמת.

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט