לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

חקירות פליליות

עבודת חוקר פרטי בחקירות פליליות נדרשת במקרים הבאים: 

  • חקירה לאימות ואיסוף עובדות עוד מלפני הגשת תלונה במשטרה.
  • במקרים פליליים שלא נמצאים בסולם העדיפות אצל המשטרה ונדחים מסיבות אלה או אחרות, עבודת חוקר פרטי שיכול לאסוף ראיות יכולה להאיץ את התהליך.
  • למניעת נזק משפחתי או עסקי או נזק לתדמית הנחקר וכדומה. במקרים מסוג זה, יש ערך מוסף להיעזרות בחוקר פרטי בשל אלמנט הסודיות והדיסקרטיות המובטחת – חקירות פליליות במשרד עורב חקירות. במשרד עורב חקירות ישנם חוקרים בעלי ידע רחב בתחום החקירות בכלל ובתחום החקירות הפליליות בפרט, בעלי ניסיון ומקצועיות שיכולים לספק למבקש השירות את המידע החיוני שהוא חפץ בו לסגירת המעגל.

משרד עורב חקירות מספק ללקוחותיו שירותים רבים בתחום חקירות פליליות כגון: חקירות במקרה של זיוף ניירות ומסמכים, חקירות בתחום התעללות במשפחה, חשיפה ואיתור ותיעוד ריגול תעשייתי, תיעוד וחשיפת התעללות בקשישים, חשיפה ותיעוד של ניצול קטינים באינטרנט או במשפחה או מאיש זר, חקירות בנושא שימוש בסמים בקרב מבוגרים, בני נוער וקטינים, חשיפה וגילוי האזנות סתר, תיעוד וחשיפה של התעללות מטפלת בגני ילדים, חשיפה, תיאור ותיעוד הונאה, מעילה וגניבה במוסדות פרטיים וציבוריים.

עבודת חקירות פליליות היא אף פעם לא נעימה אך כאשר מדובר בזכות שלנו להיות חופשיים לא ניתן שיפלילו אותנו. על כן נשכור את שירותיו של חוקר פרטי אמין ומקצועי שיסייע לנו במקום שאף אחד אחר לא יכול לסייע לנו, במקרים מסוימים גם לא המשטרה. המשרד עורב חקירות מתמחה בביצוע חקירות פליליות בכל רחבי הארץ ופועל במקצוענות רבה מזה עשרות שנים בתחום. אנו במשרד מעסיקים רק אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום ונראה לעומק הנדרש כדי לספק את הראיות הנדרשות עבור הלקוח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לקביעת פגישת ייעוץ חינם.

חקירות פליליות

באילו מקרים נצטרך חקירות פליליות והשכרת חוקר?

  • במקרה שהמשטרה לא עוזרת לכם – מסיבה שאתם לא בסדר העדיפויות שלה או שהיא מעדיפה להתנער מכם. הדרך הטובה ביותר לאסוף את הראיות המבוקשות היא לתת את העבודה לחוקר פרטי מקצועי ומנוסה שיבצע אותה בדיסקרטיות ובנחישות.
  • כאשר הופללתם על לא עוול בכפכם ותרצו לעשות הכול להוכיח את חפותכם. תוכלו לשכור חוקר פרטי המבצע חקירות פליליות מסוג זה ויכול לאסוף ראיות שיעזרו לכם לנקות את השם שלכם.
  • על מנת למנוע נזק למשפחה או לתדמית של אותו אדם שאתם רוצים לחקור, יש צורך לעשות זאת בדיסקרטיות רבה ובזהירות ועל כן שימוש בחוקר פרטי על פני גוף ציבורי כמו המשטרה, יכול לחסוך הרבה מאוד רעש ובלגן מסביב שלא יטיבו עם אף אחד.
  • כאשר אתם מרגישים שמישהו גוזל מכם כסף או רכוש בעסק שלכם, בין אם מדובר בשותף או עובד בתוך החברה. בכל מקרה של הונאה או גניבה ניתן לעלות על כך באמצעות חקירה יסודית.

במקרים אלו ואחרים משרד חקירות עורב יוכל לספק לכם שירותים מהימנים, דיסקרטיים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. גם במקרים של ריגול תעשייתי, ביצוע האזנות סתר, תיעוד שימוש בסמים בקרב קטינים, הטרדות קטינים באמצעות האינטרנט, במקרה של זיוף ניירת או אפילו מקרים של התעללות בקשישים ניתן לעלות על כך בעזרת חוקר פרטי מקצועי המבצע חקירות פליליות בכל רחבי הארץ. לפרטים נוספים וקביעת פגישה צרו עמנו קשר באתר או בטלפון.

משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום חקירות פליליות 24 שעות ביממה,

לקבלת ייעוץ התקשרו למספר 0722-575-261

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד תחומים דומים

בגידות במגזר החרדי

שירותי חקירות במגזר החרדי הם בעיקר דומים לחקירה הפרטית ועסקית כמו בכל שאר המגזרים האחרים, אך לעומת זאת מערכת שיטת...

חקירות במגזר הערבי

חקירה במגזר עשויה להיות מורכבת יותר מזו של חוקר פרטי במגזרים אחרים ולכן במשרד עורב חקירות מועסקים חוקרים וחוקרות מהמגזר...

מעקבים במגזר העסקי והפרטי

מעקבים בעורב חקירות הינו אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של חוקר פרטי. מעקבים נחשבים למעשה לגורם שמשלים את החקירה, ועל כן הם...

חקירות כלכליות ואישיות

חקירות אישיות - גירושין הגדרת הנאמנות, ועמה הגדרת הבגידה השתנתה עם השנים , מוגדרת בגידה כהיפוכה של נאמנות הנדרשת והמצופה. במסגרת מערכת...

גילוי האזנה לסלולר

בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם ביותר, ניתן לבצע כיום בדיקת האזנה וודאית לכלל מכשירי הסלולר הקיימים בשוק. בדיקה זו הינה ממוחשבת...

זיהוי שחזור מידע

שחזור קבצים אשר נמחקו ממערכת הקבצים או עודכנו באופן שגוי, היא פעולה אשר נתמכת על ידי חלק ממערכות הקבצים הקיימות היום. ניתן...

התקשרו עכשיו אנחנו זמינים 24/7

סודיות מובטחת אנחנו כאן

חקירה בנושאים רגישים

ישנם כמה נושאים שאנו לא יכולים לעבור עליהם לסדר היום כמו הטרדה של קטינים, התעללות בקשישים, בגידות, הונאות, מעילות. אלה דברים שככל שהם יותר עוסקים בחיי אדם ופחות בחומר – הם הופכים להיות יותר רגישים וקשים ואין לעבור עליהם לסדר היום. משרד חקירות פרטי יכול לסייע באיסוף ראיות ומידע בצורה דיסקרטית ואף לספק את העזרה לה אתם זקוקים גם במקרה שהמשטרה לא מתעניינת או לא חושבת שיש מקום לחקירה ופעילות מצדה.

חקירות בעת הליך גירושין

זוגיות יכולה להיות הדבר הכי מדהים בעולם אך גם סיוט בלתי נשכח עבור אנשים רבים. במהלך הליך הגירושין שני הצדדים מנסים בדרך כלל להשיג יותר, הן מבחינת רכוש והן מבחינת דמי המזונות, משמורות על הילדים ופרטים נוספים. על מנת להשיג מה שרוצים יש צורך בשכירת חוקר פרטי מקצועי שידאג להפריך הפללה מהצד השני או לאתר נכסים שאחד הצדדים מנסה להעלים או כאמור כאשר יש חשד לבגידה וניתן לאמת את זה – גם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט.

משרד חקירות פרטי למודיעין עסקי

עולם העסקים יכול להיות עולם קשוח ולעתים אפילו אפל. הכספים, הסחורות והאנשים הרבים המעורבים בכל עסק, יכולים לגרום לסבירות גבוהה שאחד מאותם עובדים או אפילו שותף עסקי שאתם כל כך סומכים עליו – יגנוב מכם, יעלים מכם כספים או סחורות ואתם אפילו לא תשימו לב. במידה ועולה לכם חשד בנושא תוכלו ליצור קשר עם משרד חקירות פרטי עורב ואנו נשמח לבדוק את העניין לעומק.

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם במצבים הכי רגישים של החיים. משרד עורב חקירות מתמחה כבר עשרות שנים בכל החקירות הכי רגישות ויודע לספק לכם תוצאות לפי הצרכים שלכם, במומחיות ובדיסקרטיות. אצלם הלקוח מקבל את כל האמפתיה וההבנה מבלי להתפשר על סטנדרטים מעולים של עבודה. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם לקבל תשובות הרגישו נוח להתקשר אלינו עכשיו להתייעץ ואף לקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

שירות גם במגזרים מיוחדים

חקירות במגזר הערבי או החרדי למשל מצריך אנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב וחיים מדי יום את החיים במגזרים אלה. מלבד ידיעת השפה יש צורך בידע תרבותי עמוק, בידע בדת ובאמונה וכן בהכרת השטחים פיזית. החוקרים שלנו מכירים היטב את כל אזור הצפון לרבות אוכלוסיות שונות והחיים באזוריהן.

החשיבות בציוד חקירות מקצועי ומתקדם

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות החוקרים שלנו יעשו שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם שבעזרתו ניתן יהיה לצלם, להאזין ולאסוף ראיות. באמצעות כישרון, ניסיון ומיומנות ניתן יהיה להרכיב את כל חלקי הפאזל ולראות את האמת לאמיתה. בין אם אתם זקוקים לשירותי משרד חקירות בנושאים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים או ציבוריים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מתי נזדקק לשירותיו של משרד חקירות בחיפה?

במקרים אישיים כמו חשד לבגידה בין בני זוג או העלמת נכסים לפני/במהלך הליך גירושין.
במקרה של איתור נכסים ישנים המגיעים לכם על פי חוק והועלמו מסמכים הקשורים בירושה או בקרבה שלכם אל הנפטר.
במקרה שמישהו מפליל אתכם ואתם רוצים לנקות את שמכם.
כאשר אתם חושדים שמישהו גונב מכם כספים בעסק שלכם.
ועוד.

המשרד מטפל במקרים כאלה ובמקרים רבים אחרים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר אנו מעסיקים את טובי האנשים בתחום המודיעין והיחידות הסמויות של המשטרה ומשרד הביטחון בעבר על מנת להבטיח תוצאות רצויות. החל מפעילויות קטנות המצריכות משרד חקירות בחיפה ועד לחקירות גדולות יותר הנדרשות בכל חלקי הארץ ואפילו בחו"ל במקרים מסוימים.

משרד חקירות בחיפה

מחפשים אחר משרד חקירות בחיפה? המשרד עורב חקירות הנו משרד מקצועי הפועל משנת 1991 ומספק שירותי חקירות בכל חלקי הארץ, לרבות אזור הצפון. אזור הצפון הוא אזור ייחודי ובו קהילות רבות ושונות גם של ערבים, גם של יהודים וכו'. הכרת השטח, האזרחים, השפות – כל אלה חשובים ואף קריטיים בכל הקשור לחקירות בחיפה ובאזור הצפון בכלל ועל כן בכל שירות חקירות שתצטרכו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

איכות, אמינות ודיסקרטיות

מכיוון שחקירה היא עניין רגיש ופרטי, חוקר פרטי יידע כיצד לבצע את הליכי החקירה בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח להגעה לחקר האמת, ולהציג בפניו את הממצאים בצורה שקופה ואמינה תוך ייעוץ לגבי המשך תהליך החקירה על פי הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי בחיפה?

בתור בעל עסק, וודאי הנך יודע כמה עמלת קשה בכל יום כדי להצליח לחסוך כמה שיותר והגשמת את החלום הגדול לפתוח עסק שיהיה רק שלך. לאחר תקופה בה העסק הצליח לשגשג בצורה יפה ורווחית הגיע הזמן להתפתח, ולשכור עובדים נוספים שיעבדו אתך כדי שתוכל לספק את השירות הדרוש לכלל הלקוחות שצברת.

במקביל, חשוב להיות עם היד על הדופק – ולבקש את שירותיו של חוקר פרטי. מה כוללים שירותיו ומהם היתרונות של שירותים אלו?

חקירה חשאית – החוקרים הפרטיים ידאגו לבצע את פעולות החקירה בחשאיות מוחלטת, כך שאותם עובדים חשודים לא ידעו שמתבצעת חקירה סמויה נגדם ובמקרה בו הם אינם כלל אשמים, לא יתרחש מצב שאינו נעים בין המעסיק אליהם.
גילוי האמת – חוקר פרטי בחיפה יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף ולהגיע אל האמת. החקירות יתבצעו באופן יסודי ומקיף, תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות חדשניות ומתקדמות שיסייעו להגיע לחקר האמת.
בטחון לעסק – בעלי עסקים רבים אינם יכולים לדעת באופן וודאי מה מתרחש אצלם בעסק, בוודאי אם מדובר על עסק המעסיק כמה עובדים. לכן זהו תפקידם של צוות החוקרים, לבצע את עבודת החקירה והבילוש באופן דיסקרטי וכך להעניק לבעל העסק תמונת מצב מלאה ומהימנה בנוגע למתרחש בין כתלי עסקיו.

חוקר פרטי בחיפה

לאחר כמה ראיונות עבודה הצלחת למצוא את שני העובדים שהרגשת חיבור אליהם, והם עושים רושם כי הם יתנו הרבה מעבר לעצמם כדי שהעסק יצליח לשמור על הצלחתו. לכן, הנך מופתע לאחר כמה חודשים לגלות כי הכנסות החברה יורדות למרות שבפועל העבודה ממשיכה לעלות. למרות שצץ אצלך הספק כי אולי יש כאן עניין עם העובדים ששכרת שאחראים לכך, אך אתה סקפטי כי הם עושים רושם טוב. כמו שהאמרה אומרת, כשיש ספק – אין ספק כלל. לכן, מומלץ לפנות בהקדם אל חוקר פרטי בחיפה כמו עורב חקירות המומחים בתחום חקירת הנושא וגילוי האמת.

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט