לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

מניעת האזנות סתר

הטכנולוגיה המתקדמת היום הגיעה לייצור מכשירי האזנה, ישנן מגוון תכנות ברמה תחכום מאוד גבוהה ולמכשירים זעירים מאוד בעלי יכולת הקלטה לטווח ארוך ובעלי יכולת שידור והעברת קול באמצעות כל כלי תקשורת אפשרית כמו , סלולר , אינטרנט , וכד' . כאשר המאזין יקבל את ההאזנה בזמן אמת ואף ניתן לשמור כל ההקלטות .

בשנים האחרונות אנו עדים עליה דרמתית  בהשתלטות מרחוק בתוכנות למיניהם למכשירים סלולים כמו אנדרואיד , אייפון ומכשירים נוספים , אנו בעורב חקירות עובדים בשיתוף פעולה עם גדולי המהנדסים בעלי ידע רב שנים בתחום המחשוב  ועומד לשרותינו ציוד טכנולוגי המתקדמים בתחום בדיקות האזנות סתר  והכול במטרה לאתר את התוכנות הזדוניות (סוס טרויאני) שהושתל במכשיר הסלולר שברשותכם

עוד למשרדינו בעורב חקירות , פעלנו בשנים האחרונות באופן נמרץ ולסוף כיום עומדים לרשותנו ציוד לחשיפה ואיתור של מכשירי הציתות והאזנה והכול מניסיון עשיר שצברנו והמו מחיותינו בתחום אשר הביא את משרדינו ל 100% הצלחה בגילוי האזנות סתר רכב , סלולר , בית , משרד , וכד'

מניעת האזנות סתר ותוכנות ריגול לסלולר 

בעת גילוי מכשיר האזנה ו/או מצלמות נסתרות והיות משרד עורב חקירות הינו בעל ניסיון עשיר וידע רב בגילוי מכשירי ציתות והאזנות סתר והציוד הטכנולוגי המתקדם שעומד לרשותנו , אנו עומדים בקשר הדוק ורציף עם המחלקה לזיהוי פלילי של משטרת ישראל , היות ומשרד עורב חקירות הינו בעל ניסיון מעל 28 שנה בתחום החקירות , מורשה מטעם משרד המשפטים , וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל  , מעבירים ללקוחותינו דו"ח בדיקה על גילוי האזנות סתר ו/או על איתור תוכנות ריגול בטלפון הסלולר , בשילוב הכולל חומר המצולם ומתועד של גילוי מכשיר האזנת סתר  ו/או מצלמות נסתרות שנחשפו בבדיקה שלנו .

כיום המכשיר הסלולארי הפך כחלק בלתי נפרד מחיינו  , המסרונים , הודעות סמס , שיחות נכנסות שיחות יוצאות , מיילים וכד' תוכנות ספייפון הם תוכנות אשר מוטמעות אם באמצעות מגע פיזי למס' שניות או שליחת מסרון מובנה , ברגע שבעל המכשיר פותח אותו , תוכנת הריגול נטמעת באופן סמוי בתוך המכשיר ללא ידיעתכם . בשנה האחרונה תוכנות הריגול פותחו והשתכללו ונהיו מאוד חכמות והופך את המכשיר שברשותכם מועתק ונשלט באופן מלא בידי היוזם .

מניעת האזנות סתר

מניעת האזנות סתר – לפנות אל המומחים בתחום

ברוב המקרים אלה שמנסים לשלוט במכשירכם נוהגים בדרכי פעולות של מסרונים ומערכות וירטואליות כמעט לא ניתן לזהות את מקור השולח , אצלנו בעורב חקירות  השקענו רבות בתחום זה עם מיטב המהנדסים ואנשי ידע בתחום זה ע"מ להגיע לאחוז הצלחה הנושק ל 100%

השימוש בתוכנת מסוג זה הינה עבירה על החוק הגנת הפרטיות , חוק האזנות סתר , חוק המחשבים

.המבצע שנתפס או המתקין דינו עד חמש שנות מאסר .

המציב או המתקין או המתדרך ביודעין במכשיר למטרת האזנת סתר שלא כדין או כדי לאפשר שימוש בו למטרה האמורה , דינו מאסר עד חמש שנים .

המשתמש בישיר ו/או בעקיפין וללא סמכות כדין או במידע שנשלף על ידי האזנת סתר , בן שנעשתה כדין ובן שנעשתה לא כדין , דינו מאסר חמש שנים .

משרד חקירות פרטי  עורב חקירות  בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים ופעולות מנע ונרכשו ציוד חקירות  טכנולוגים לנטרול ומניעת האזנות וגילויים באחוזי הצלחה השואפים ל 100% כמון כן משרדינו פועל ללא פשרות

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד שיכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו אנחנו זמינים 24/7

סודיות מובטחת אנחנו כאן

חקירה בנושאים רגישים

ישנם כמה נושאים שאנו לא יכולים לעבור עליהם לסדר היום כמו הטרדה של קטינים, התעללות בקשישים, בגידות, הונאות, מעילות. אלה דברים שככל שהם יותר עוסקים בחיי אדם ופחות בחומר – הם הופכים להיות יותר רגישים וקשים ואין לעבור עליהם לסדר היום. משרד חקירות פרטי יכול לסייע באיסוף ראיות ומידע בצורה דיסקרטית ואף לספק את העזרה לה אתם זקוקים גם במקרה שהמשטרה לא מתעניינת או לא חושבת שיש מקום לחקירה ופעילות מצדה.

חקירות בעת הליך גירושין

זוגיות יכולה להיות הדבר הכי מדהים בעולם אך גם סיוט בלתי נשכח עבור אנשים רבים. במהלך הליך הגירושין שני הצדדים מנסים בדרך כלל להשיג יותר, הן מבחינת רכוש והן מבחינת דמי המזונות, משמורות על הילדים ופרטים נוספים. על מנת להשיג מה שרוצים יש צורך בשכירת חוקר פרטי מקצועי שידאג להפריך הפללה מהצד השני או לאתר נכסים שאחד הצדדים מנסה להעלים או כאמור כאשר יש חשד לבגידה וניתן לאמת את זה – גם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט.

משרד חקירות פרטי למודיעין עסקי

עולם העסקים יכול להיות עולם קשוח ולעתים אפילו אפל. הכספים, הסחורות והאנשים הרבים המעורבים בכל עסק, יכולים לגרום לסבירות גבוהה שאחד מאותם עובדים או אפילו שותף עסקי שאתם כל כך סומכים עליו – יגנוב מכם, יעלים מכם כספים או סחורות ואתם אפילו לא תשימו לב. במידה ועולה לכם חשד בנושא תוכלו ליצור קשר עם משרד חקירות פרטי עורב ואנו נשמח לבדוק את העניין לעומק.

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם במצבים הכי רגישים של החיים. משרד עורב חקירות מתמחה כבר עשרות שנים בכל החקירות הכי רגישות ויודע לספק לכם תוצאות לפי הצרכים שלכם, במומחיות ובדיסקרטיות. אצלם הלקוח מקבל את כל האמפתיה וההבנה מבלי להתפשר על סטנדרטים מעולים של עבודה. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם לקבל תשובות הרגישו נוח להתקשר אלינו עכשיו להתייעץ ואף לקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

שירות גם במגזרים מיוחדים

חקירות במגזר הערבי או החרדי למשל מצריך אנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב וחיים מדי יום את החיים במגזרים אלה. מלבד ידיעת השפה יש צורך בידע תרבותי עמוק, בידע בדת ובאמונה וכן בהכרת השטחים פיזית. החוקרים שלנו מכירים היטב את כל אזור הצפון לרבות אוכלוסיות שונות והחיים באזוריהן.

החשיבות בציוד חקירות מקצועי ומתקדם

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות החוקרים שלנו יעשו שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם שבעזרתו ניתן יהיה לצלם, להאזין ולאסוף ראיות. באמצעות כישרון, ניסיון ומיומנות ניתן יהיה להרכיב את כל חלקי הפאזל ולראות את האמת לאמיתה. בין אם אתם זקוקים לשירותי משרד חקירות בנושאים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים או ציבוריים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מתי נזדקק לשירותיו של משרד חקירות בחיפה?

במקרים אישיים כמו חשד לבגידה בין בני זוג או העלמת נכסים לפני/במהלך הליך גירושין.
במקרה של איתור נכסים ישנים המגיעים לכם על פי חוק והועלמו מסמכים הקשורים בירושה או בקרבה שלכם אל הנפטר.
במקרה שמישהו מפליל אתכם ואתם רוצים לנקות את שמכם.
כאשר אתם חושדים שמישהו גונב מכם כספים בעסק שלכם.
ועוד.

המשרד מטפל במקרים כאלה ובמקרים רבים אחרים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר אנו מעסיקים את טובי האנשים בתחום המודיעין והיחידות הסמויות של המשטרה ומשרד הביטחון בעבר על מנת להבטיח תוצאות רצויות. החל מפעילויות קטנות המצריכות משרד חקירות בחיפה ועד לחקירות גדולות יותר הנדרשות בכל חלקי הארץ ואפילו בחו"ל במקרים מסוימים.

משרד חקירות בחיפה

מחפשים אחר משרד חקירות בחיפה? המשרד עורב חקירות הנו משרד מקצועי הפועל משנת 1991 ומספק שירותי חקירות בכל חלקי הארץ, לרבות אזור הצפון. אזור הצפון הוא אזור ייחודי ובו קהילות רבות ושונות גם של ערבים, גם של יהודים וכו'. הכרת השטח, האזרחים, השפות – כל אלה חשובים ואף קריטיים בכל הקשור לחקירות בחיפה ובאזור הצפון בכלל ועל כן בכל שירות חקירות שתצטרכו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

איכות, אמינות ודיסקרטיות

מכיוון שחקירה היא עניין רגיש ופרטי, חוקר פרטי יידע כיצד לבצע את הליכי החקירה בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח להגעה לחקר האמת, ולהציג בפניו את הממצאים בצורה שקופה ואמינה תוך ייעוץ לגבי המשך תהליך החקירה על פי הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי בחיפה?

בתור בעל עסק, וודאי הנך יודע כמה עמלת קשה בכל יום כדי להצליח לחסוך כמה שיותר והגשמת את החלום הגדול לפתוח עסק שיהיה רק שלך. לאחר תקופה בה העסק הצליח לשגשג בצורה יפה ורווחית הגיע הזמן להתפתח, ולשכור עובדים נוספים שיעבדו אתך כדי שתוכל לספק את השירות הדרוש לכלל הלקוחות שצברת.

במקביל, חשוב להיות עם היד על הדופק – ולבקש את שירותיו של חוקר פרטי. מה כוללים שירותיו ומהם היתרונות של שירותים אלו?

חקירה חשאית – החוקרים הפרטיים ידאגו לבצע את פעולות החקירה בחשאיות מוחלטת, כך שאותם עובדים חשודים לא ידעו שמתבצעת חקירה סמויה נגדם ובמקרה בו הם אינם כלל אשמים, לא יתרחש מצב שאינו נעים בין המעסיק אליהם.
גילוי האמת – חוקר פרטי בחיפה יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף ולהגיע אל האמת. החקירות יתבצעו באופן יסודי ומקיף, תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות חדשניות ומתקדמות שיסייעו להגיע לחקר האמת.
בטחון לעסק – בעלי עסקים רבים אינם יכולים לדעת באופן וודאי מה מתרחש אצלם בעסק, בוודאי אם מדובר על עסק המעסיק כמה עובדים. לכן זהו תפקידם של צוות החוקרים, לבצע את עבודת החקירה והבילוש באופן דיסקרטי וכך להעניק לבעל העסק תמונת מצב מלאה ומהימנה בנוגע למתרחש בין כתלי עסקיו.

חוקר פרטי בחיפה

לאחר כמה ראיונות עבודה הצלחת למצוא את שני העובדים שהרגשת חיבור אליהם, והם עושים רושם כי הם יתנו הרבה מעבר לעצמם כדי שהעסק יצליח לשמור על הצלחתו. לכן, הנך מופתע לאחר כמה חודשים לגלות כי הכנסות החברה יורדות למרות שבפועל העבודה ממשיכה לעלות. למרות שצץ אצלך הספק כי אולי יש כאן עניין עם העובדים ששכרת שאחראים לכך, אך אתה סקפטי כי הם עושים רושם טוב. כמו שהאמרה אומרת, כשיש ספק – אין ספק כלל. לכן, מומלץ לפנות בהקדם אל חוקר פרטי בחיפה כמו עורב חקירות המומחים בתחום חקירת הנושא וגילוי האמת.

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט