לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

מעקבים

מעקבים בעורב חקירות הינו אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של חוקר פרטי.

מעקבים נחשבים למעשה לגורם שמשלים את החקירה, ועל כן הם חלק אינטגראלי לכל תהליך החקירה בין אם מדובר בחקירה פרטית ובין אם מדובר בחקירה למניעת ריגול תעשייתי וכו'…

בעורב חקירות, לכל בלש פרטי או חוקר פרטי שעוסק במעקבים יש את היכולת להשתמש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שמאפשר לו לבצע מעקבים מורכבים באופן סמוי עד לקבלת התוצאה המבוקשת להשלמת התהליך.

אנו בעורב חקירות, מעניקים ללקוח שירות ייעוץ לפני תחילת המעקב על מנת לוודא שאכן צעד זה נחוץ להמשך החקירה. ניתן לאסוף אינפורמציה וראיות איכותיות באמצעות מעקבים אשר יוכלו לשמש את הלקוח בבית משפט או לכל דבר אחר. משרד עורב חקירות אינו מסתפק במעקב בלבד, ולצורך השלמת החקירה במלואה משתמש גם בדרכים ושיטות שונות ומקפיד לבצע איסוף מקדים.

איך בפועל מתבצע מעקב?

במעקבים יסודיים, אנו בעורב חקירות מקפידים להתייחס לכל הנסיבות והגורמים הקשורים לחיים ולהתנהלות של האדם אחריו מתבצע המעקב. המיקום שלו, כתובת מקום עבודה, אורח חיים וכו'…בסופו של תהליך איסוף המידע, אנו בעורב חקירות בונים תוכנית ודרך פעולה שבה אנו משלבים ציוד טכנולוגי מתוחכם, מצלמות סמויות ואמצעים נוספים לביצוע פעולה יסודית ואפקטיבית.

מעקב הינו התחקות חשאית אחר מידע או אחר אדם.

סיבות נפוצות למעקב ע"י משרד החקירות:

ישנם המון סיבות לפניות למשרד החקירות למעקב העיקריות שבהן: ריגול תעשייתי, גניבות, בגידות, איתור נכסי חייבים שמעלימים מעיניי נושים שונים ועוד מקרים נוספים. אנשים פרטיים רבים הרוצים לחשוף מידע הרלוונטי להם שוכרים חוקר פרטי.

ישנם סוגים שונים של מעקב סמוי:

  • הסוג הראשון – מעקב המנוהל בצורה פיזית אך סמויה אחר אדם . העוקב אוסף מידע על האובייקט ומתעד אותו.
  • הסוג השני – מעקב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שלא דורשת צילומים בכל רגע נתון.
  • הסוג השלישי – טכנולוגיית הGPS רשת לוויינים שבאמצעותה ניתן לאתר את מיקום הנעקב בזמן אמת.
  • הסוג הרביעי – האזנת סתר וציתותים למיניהם בין היתר לשיחת טלפון ואף למחשב.

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים כגון: אנשי מודיעין, משטרה, צה"ל, שב"כ וכדומה. מעקבים נפוצים מאוד במסגרת עבודתם של חוקרים פרטיים. המעקבים משמשים כחלק מביצוע חקירה פרטית אודות אובייקט לצורך השגת ראיות והוכחות המשמשות גם בבית משפט. מעקבים עשויים לסייע בהשגת נתונים בחקירה סבוכה ולהוביל לפתרונה של בעיה.

המעקב הינו כולל הסתוות מוחלטת בשטח והתחקות אחר פעולותיו של האדם (אובייקט) אחריו עוקב החוקר הפרטי מבלי לעורר את חשדו.

המעקבים מתבצעים בדיסקרטיות ומתבצעים בזהירות רבה. המטרה החשובה ביותר היא לא להיחשף ולדלות כמה שיותר פרטים על הנעקב וכמו כן השגת ראיות והוכחות תוך כדי תיעוד במצלמה רגילה או נסתרת.

טרם היציאה למעקב חשוב מאוד לערוך היערכות מקצועית ורצינית, איסוף מודיעין ביסודיות והגעה במוכנות מוחלטת לביצוע העיקוב וכמו כן לדלות כמה שיותר פרטים ומידע אודות הנעקב עצמו טרם היציאה למעקב בשטח.

חייבת להיות הקפדה לבצע את המעקב מבלי לעבור על החוק ולפגוע בפרטיות הנעקב ובהתאם לכללי האתיקה. בצורה זו, הראיות המושגות במעקב הינן "כשרות" וחוקיות ואין חשש שיבוטלו או יפסלו בבית המשפט.

משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום מעקבים 24 שעות ביממה , לקבלת ייעוץ התקשרו למספר 0722-575-261

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד תחומים דומים

בגידות במגזר החרדי

שירותי חקירות במגזר החרדי הם בעיקר דומים לחקירה הפרטית ועסקית כמו בכל שאר המגזרים האחרים, אך לעומת זאת מערכת שיטת...

חקירות במגזר הערבי

חקירה במגזר עשויה להיות מורכבת יותר מזו של חוקר פרטי במגזרים אחרים ולכן במשרד עורב חקירות מועסקים חוקרים וחוקרות מהמגזר...

מעקבים במגזר העסקי והפרטי

מעקבים בעורב חקירות הינו אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של חוקר פרטי. מעקבים נחשבים למעשה לגורם שמשלים את החקירה, ועל כן הם...

חקירות כלכליות ואישיות

חקירות אישיות - גירושין הגדרת הנאמנות, ועמה הגדרת הבגידה השתנתה עם השנים , מוגדרת בגידה כהיפוכה של נאמנות הנדרשת והמצופה. במסגרת מערכת...

גילוי האזנה לסלולר

בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם ביותר, ניתן לבצע כיום בדיקת האזנה וודאית לכלל מכשירי הסלולר הקיימים בשוק. בדיקה זו הינה ממוחשבת...

זיהוי שחזור מידע

שחזור קבצים אשר נמחקו ממערכת הקבצים או עודכנו באופן שגוי, היא פעולה אשר נתמכת על ידי חלק ממערכות הקבצים הקיימות היום. ניתן...

התקשרו עכשיו אנחנו זמינים 24/7

סודיות מובטחת אנחנו כאן

חקירה בנושאים רגישים

ישנם כמה נושאים שאנו לא יכולים לעבור עליהם לסדר היום כמו הטרדה של קטינים, התעללות בקשישים, בגידות, הונאות, מעילות. אלה דברים שככל שהם יותר עוסקים בחיי אדם ופחות בחומר – הם הופכים להיות יותר רגישים וקשים ואין לעבור עליהם לסדר היום. משרד חקירות פרטי יכול לסייע באיסוף ראיות ומידע בצורה דיסקרטית ואף לספק את העזרה לה אתם זקוקים גם במקרה שהמשטרה לא מתעניינת או לא חושבת שיש מקום לחקירה ופעילות מצדה.

חקירות בעת הליך גירושין

זוגיות יכולה להיות הדבר הכי מדהים בעולם אך גם סיוט בלתי נשכח עבור אנשים רבים. במהלך הליך הגירושין שני הצדדים מנסים בדרך כלל להשיג יותר, הן מבחינת רכוש והן מבחינת דמי המזונות, משמורות על הילדים ופרטים נוספים. על מנת להשיג מה שרוצים יש צורך בשכירת חוקר פרטי מקצועי שידאג להפריך הפללה מהצד השני או לאתר נכסים שאחד הצדדים מנסה להעלים או כאמור כאשר יש חשד לבגידה וניתן לאמת את זה – גם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט.

משרד חקירות פרטי למודיעין עסקי

עולם העסקים יכול להיות עולם קשוח ולעתים אפילו אפל. הכספים, הסחורות והאנשים הרבים המעורבים בכל עסק, יכולים לגרום לסבירות גבוהה שאחד מאותם עובדים או אפילו שותף עסקי שאתם כל כך סומכים עליו – יגנוב מכם, יעלים מכם כספים או סחורות ואתם אפילו לא תשימו לב. במידה ועולה לכם חשד בנושא תוכלו ליצור קשר עם משרד חקירות פרטי עורב ואנו נשמח לבדוק את העניין לעומק.

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם במצבים הכי רגישים של החיים. משרד עורב חקירות מתמחה כבר עשרות שנים בכל החקירות הכי רגישות ויודע לספק לכם תוצאות לפי הצרכים שלכם, במומחיות ובדיסקרטיות. אצלם הלקוח מקבל את כל האמפתיה וההבנה מבלי להתפשר על סטנדרטים מעולים של עבודה. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם לקבל תשובות הרגישו נוח להתקשר אלינו עכשיו להתייעץ ואף לקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

שירות גם במגזרים מיוחדים

חקירות במגזר הערבי או החרדי למשל מצריך אנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב וחיים מדי יום את החיים במגזרים אלה. מלבד ידיעת השפה יש צורך בידע תרבותי עמוק, בידע בדת ובאמונה וכן בהכרת השטחים פיזית. החוקרים שלנו מכירים היטב את כל אזור הצפון לרבות אוכלוסיות שונות והחיים באזוריהן.

החשיבות בציוד חקירות מקצועי ומתקדם

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות החוקרים שלנו יעשו שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם שבעזרתו ניתן יהיה לצלם, להאזין ולאסוף ראיות. באמצעות כישרון, ניסיון ומיומנות ניתן יהיה להרכיב את כל חלקי הפאזל ולראות את האמת לאמיתה. בין אם אתם זקוקים לשירותי משרד חקירות בנושאים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים או ציבוריים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מתי נזדקק לשירותיו של משרד חקירות בחיפה?

במקרים אישיים כמו חשד לבגידה בין בני זוג או העלמת נכסים לפני/במהלך הליך גירושין.
במקרה של איתור נכסים ישנים המגיעים לכם על פי חוק והועלמו מסמכים הקשורים בירושה או בקרבה שלכם אל הנפטר.
במקרה שמישהו מפליל אתכם ואתם רוצים לנקות את שמכם.
כאשר אתם חושדים שמישהו גונב מכם כספים בעסק שלכם.
ועוד.

המשרד מטפל במקרים כאלה ובמקרים רבים אחרים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר אנו מעסיקים את טובי האנשים בתחום המודיעין והיחידות הסמויות של המשטרה ומשרד הביטחון בעבר על מנת להבטיח תוצאות רצויות. החל מפעילויות קטנות המצריכות משרד חקירות בחיפה ועד לחקירות גדולות יותר הנדרשות בכל חלקי הארץ ואפילו בחו"ל במקרים מסוימים.

משרד חקירות בחיפה

מחפשים אחר משרד חקירות בחיפה? המשרד עורב חקירות הנו משרד מקצועי הפועל משנת 1991 ומספק שירותי חקירות בכל חלקי הארץ, לרבות אזור הצפון. אזור הצפון הוא אזור ייחודי ובו קהילות רבות ושונות גם של ערבים, גם של יהודים וכו'. הכרת השטח, האזרחים, השפות – כל אלה חשובים ואף קריטיים בכל הקשור לחקירות בחיפה ובאזור הצפון בכלל ועל כן בכל שירות חקירות שתצטרכו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

איכות, אמינות ודיסקרטיות

מכיוון שחקירה היא עניין רגיש ופרטי, חוקר פרטי יידע כיצד לבצע את הליכי החקירה בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח להגעה לחקר האמת, ולהציג בפניו את הממצאים בצורה שקופה ואמינה תוך ייעוץ לגבי המשך תהליך החקירה על פי הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי בחיפה?

בתור בעל עסק, וודאי הנך יודע כמה עמלת קשה בכל יום כדי להצליח לחסוך כמה שיותר והגשמת את החלום הגדול לפתוח עסק שיהיה רק שלך. לאחר תקופה בה העסק הצליח לשגשג בצורה יפה ורווחית הגיע הזמן להתפתח, ולשכור עובדים נוספים שיעבדו אתך כדי שתוכל לספק את השירות הדרוש לכלל הלקוחות שצברת.

במקביל, חשוב להיות עם היד על הדופק – ולבקש את שירותיו של חוקר פרטי. מה כוללים שירותיו ומהם היתרונות של שירותים אלו?

חקירה חשאית – החוקרים הפרטיים ידאגו לבצע את פעולות החקירה בחשאיות מוחלטת, כך שאותם עובדים חשודים לא ידעו שמתבצעת חקירה סמויה נגדם ובמקרה בו הם אינם כלל אשמים, לא יתרחש מצב שאינו נעים בין המעסיק אליהם.
גילוי האמת – חוקר פרטי בחיפה יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף ולהגיע אל האמת. החקירות יתבצעו באופן יסודי ומקיף, תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות חדשניות ומתקדמות שיסייעו להגיע לחקר האמת.
בטחון לעסק – בעלי עסקים רבים אינם יכולים לדעת באופן וודאי מה מתרחש אצלם בעסק, בוודאי אם מדובר על עסק המעסיק כמה עובדים. לכן זהו תפקידם של צוות החוקרים, לבצע את עבודת החקירה והבילוש באופן דיסקרטי וכך להעניק לבעל העסק תמונת מצב מלאה ומהימנה בנוגע למתרחש בין כתלי עסקיו.

חוקר פרטי בחיפה

לאחר כמה ראיונות עבודה הצלחת למצוא את שני העובדים שהרגשת חיבור אליהם, והם עושים רושם כי הם יתנו הרבה מעבר לעצמם כדי שהעסק יצליח לשמור על הצלחתו. לכן, הנך מופתע לאחר כמה חודשים לגלות כי הכנסות החברה יורדות למרות שבפועל העבודה ממשיכה לעלות. למרות שצץ אצלך הספק כי אולי יש כאן עניין עם העובדים ששכרת שאחראים לכך, אך אתה סקפטי כי הם עושים רושם טוב. כמו שהאמרה אומרת, כשיש ספק – אין ספק כלל. לכן, מומלץ לפנות בהקדם אל חוקר פרטי בחיפה כמו עורב חקירות המומחים בתחום חקירת הנושא וגילוי האמת.

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט