לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

ציוד לחוקרים פרטיים

אף אחד לא רוצה להיקלע למצב שהוא צריך חוקר פרטי או משרד חקירות שהוא יצטרך לשכור. לעתים המציאות פשוט כופה את זה עלינו ועל מנת להוכיח משהו או כדי להשיג משהו אנו נאלצים לשכור את שירותיו של משרד מסוג זה. המשרד עורב חקירות מתמחה במגוון שירותים בתחום החקירות, שחזור מידע, איתור נכסים, מעקבים פרטיים ועסקיים ופעילות במגזרים השונים וכמובן –נעזר בסוגים שונים של ציוד לחוקרים פרטיים. המשרד פועל מזה 27 שנה ומעסיק צוות ברמה הגבוהה ביותר יוצאי יחידות סמויות במשרד הביטחון והמשטרה. לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ חינם ניתן ליצור קשר באתר או בטלפון.

סוגים שונים של ציוד לחוקרים פרטיים שכדאי להכיר:

ציוד לחוקרים פרטיים הוא חלק חשוב בכל חקירה או איסוף מידע כלשהו. המהות של החפצים הללו הוא שהם משתלבים עם פריטי הלבוש או הציוד שאנו משתמשים בו ביום יום ולמעשה יכולים לאסוף ראיות, מידע, תמונות ואף לבצע הקלטות בצורה סמויה מבלי שישימו לב לכך.

  • מצלמות נסתרות – ניתן לרכוש מצלמות נסתרות מכל מיני סוגים, החל משלט לרכב עם מצלמה סמויה, דרך עטים, משקפיים, כובעים, טלפונים, שעונים, ארנקים וכאמור מכשירים קטנים לצילום ותיעוד.
  • מכשירי הקלטה – מכשירי הקלטה הם חלק חשוב בכל ציוד חקירות ובכל חקירה. תוכלו להשתמש בעטים מקליטים, שעונים מקליטים וכן מכשירי האזנה מסוגים שונים.
  • צילום תמונות – שעון מעורר עם מצלמה נסתרת, סמארטפונים חכמים עם מצלמות נסתרות, מצלמות במכשירי חשמל ושקעי חשמל בבית ועוד.
  • איתור לווייני – מכשירים להטמעה אצל אדם או ברכב שלו לאיתור לווייני.

חקירות הן לא דבר שנעים להתעסק בו עבור האדם הממוצע, אולם במקרים רבים על מנת להראות את חפותו יצטרף אדם לחקירה הקשורה לסיפורו ומצבו וישתף פעולה עם החוקרים. על כן ירכוש אותו אדם ציוד מתקדם לחקירות לו הוא יזדקק למהלך איסוף הראיות ועל כן יוכל לעשות זאת כמעט כמו חוקר מקצועי בשטח. במקרים מסוימים זו תהיה הדרך הטובה ביותר או היחידה לאסוף את הראיות הנדרשות. מלבד אותם אנשים גם החוקרים עצמם יעשו שימוש בציוד מתקדם זה ועל כן חוקרים הפועלים לבד ולא מייבאים ציוד מתקדם בעצמם יכולים לרכוש אותו אצלנו באתר.

מכיוון שיש בכל יום ובכל רגע נתון מקרים אסורים שנעשים ברחבי המדינה, לרוב המשטרה לא מצליחה להשתלט על הכל וכך ישנם מקרה חקירה "פשוטים" יחסית שנדחקים אל תחתית הערימה. עבור המשטרה אולי מדובר במקרים פעוטים ולא מסוכנים, אך עבור האנשים שנגדם נעשה המעשה האסור והפוגע מדובר על עניין דחוף ובהול. במקרים אלו כדאי ומומלץ לפנות אל גורם חוקר פרטי ומקצועי שיסייע לחקור את העניין, ולהגיע לשורש האמת. משרד החקירות עורב חקירות ישמח לסייע לכם בכל עניין הדורש חקירה מקיפה, תוך שימוש במיטב ציוד חקירות מתקדם ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

ציוד לחוקרים פרטיים

ציוד חקירות של חוקרים פרטיים

מדינת ישראל היא מדינת חוק עם חוקים מוגדרים וברורים. הגוף האחראי לאכיפה של החוקים הוא המשטרה, כך שבכל עניין של עבירה על החוק ומעשים אסורים שנעשו לאנשים – הם פונים אל הגוף האחראי לבדיקה וחקירה של המקרים, ונקיטת עונשים כלפי העוברים על החוק.

עם זאת, במקרים שונים הדם הקטן מרגיש כי הוא איננו זוכה לסיוע מקיף. בהתאם, יש לפנות אל חוקרים פרטיים; חוקרים מקצועיים שעסקו במהלך חייהם ביחידות ותפקידים הנוגעים לתחום כמו יחידת מודיעין, משרד הביטחון, חוקרים במשטרה ועוד. יחד עם ניסיון רחב, הם נעזרים במגוון ציוד חקירות מתקדם ומקצועי המסייע להם להגיע לממצאי החקירה הדרושים:

  • מצלמות נסתרות – בעזרת התקנה של מצלמות נסתרות, ניתן לגלות הרבה מאוד דברים שכלל לא חשבנו עליהם. צוות החוקרים משתמש במצלמות מתקדמות שאינן נראות לעין ומסוות בצורה מושלמת בשטח.
  • מכשירי הקלטת קול – במקרים בהם יש צורך להגיע לאמת על ידי הודאה או חשיפה אישית של האדם החשוד, ניתן להשתמש במגוון ציוד מתקדם המבצע הקלטת קול באופן חשאי ללא ידיעת החשוד.
  • טכנולוגיה מתקדמת – ציוד חקירות בו החוקרים משתמשים הינו מתקדם ביותר ומותאם לטכנולוגיה הקיימת כיום כמו טלפונים חכמים מוצפנים, מאתרי מיקום מדויקים ועוד.

כיצד בוחרים משרד חקירות מקצועי?

כדי לבחור משרד חקירות מקצועי ומיומן, מומלץ להגיע לייעוץ ראשוני עם צוות החוקרים, לספר על נושא החקירה המבוקש ולוודא כי הם יוכלו לסייע בנושא ולחשוף את האמת באופן דיסקרטי וחשאי. שיתוף הלקוח בכל תהליכי החקירה הינו דבר נוסף שיש לדרוש מהחוקרים.

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד שיכול לעניין אותך

שחזור מידע ממכשירים סלולריים

במשרדינו עורב חקירות  מזה מספר שנים שם נגד עיניו את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים מומחים ומהנדסי תוכנה פעלנו...

מניעת האזנות סתר

הטכנולוגיה המתקדמת היום הגיעה לייצור מכשירי האזנה, ישנן מגוון תכנות ברמה תחכום מאוד גבוהה ולמכשירים זעירים מאוד בעלי יכולת הקלטה...

שחזור מידע סלולרי

משרד עורב חקירות , משרד חקירות פרטי  שם לנגד עיניו מזה מספר שנים את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים...

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

כבר כמה חודשים שילדכם מתחנן שתרכשו לו טלפון חכם שיהיה רק שלו. למרות שהוא מקבל בכל פעם את הטלפון שלכם...

משרדי חקירות מומלצים

כדי להגיע לחקר האמת בצורה היסודית והמקצועי ביותר, רצוי לחפש משרדי חקירות מומלצים שבהם ניתן למצוא צוות חוקרים פרטיים מיומנים...

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם...

התקשרו עכשיו אנחנו זמינים 24/7

סודיות מובטחת אנחנו כאן

חקירה בנושאים רגישים

ישנם כמה נושאים שאנו לא יכולים לעבור עליהם לסדר היום כמו הטרדה של קטינים, התעללות בקשישים, בגידות, הונאות, מעילות. אלה דברים שככל שהם יותר עוסקים בחיי אדם ופחות בחומר – הם הופכים להיות יותר רגישים וקשים ואין לעבור עליהם לסדר היום. משרד חקירות פרטי יכול לסייע באיסוף ראיות ומידע בצורה דיסקרטית ואף לספק את העזרה לה אתם זקוקים גם במקרה שהמשטרה לא מתעניינת או לא חושבת שיש מקום לחקירה ופעילות מצדה.

חקירות בעת הליך גירושין

זוגיות יכולה להיות הדבר הכי מדהים בעולם אך גם סיוט בלתי נשכח עבור אנשים רבים. במהלך הליך הגירושין שני הצדדים מנסים בדרך כלל להשיג יותר, הן מבחינת רכוש והן מבחינת דמי המזונות, משמורות על הילדים ופרטים נוספים. על מנת להשיג מה שרוצים יש צורך בשכירת חוקר פרטי מקצועי שידאג להפריך הפללה מהצד השני או לאתר נכסים שאחד הצדדים מנסה להעלים או כאמור כאשר יש חשד לבגידה וניתן לאמת את זה – גם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט.

משרד חקירות פרטי למודיעין עסקי

עולם העסקים יכול להיות עולם קשוח ולעתים אפילו אפל. הכספים, הסחורות והאנשים הרבים המעורבים בכל עסק, יכולים לגרום לסבירות גבוהה שאחד מאותם עובדים או אפילו שותף עסקי שאתם כל כך סומכים עליו – יגנוב מכם, יעלים מכם כספים או סחורות ואתם אפילו לא תשימו לב. במידה ועולה לכם חשד בנושא תוכלו ליצור קשר עם משרד חקירות פרטי עורב ואנו נשמח לבדוק את העניין לעומק.

משרד חקירות פרטי

קורה שיש צורך לעשות סדר בחיים ולתת את העבודה למי שלא חשבתם שתצטרכו עד היום. משרד חקירות פרטי עובד למענכם במצבים הכי רגישים של החיים. משרד עורב חקירות מתמחה כבר עשרות שנים בכל החקירות הכי רגישות ויודע לספק לכם תוצאות לפי הצרכים שלכם, במומחיות ובדיסקרטיות. אצלם הלקוח מקבל את כל האמפתיה וההבנה מבלי להתפשר על סטנדרטים מעולים של עבודה. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם לקבל תשובות הרגישו נוח להתקשר אלינו עכשיו להתייעץ ואף לקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

שירות גם במגזרים מיוחדים

חקירות במגזר הערבי או החרדי למשל מצריך אנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב וחיים מדי יום את החיים במגזרים אלה. מלבד ידיעת השפה יש צורך בידע תרבותי עמוק, בידע בדת ובאמונה וכן בהכרת השטחים פיזית. החוקרים שלנו מכירים היטב את כל אזור הצפון לרבות אוכלוסיות שונות והחיים באזוריהן.

החשיבות בציוד חקירות מקצועי ומתקדם

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות החוקרים שלנו יעשו שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם שבעזרתו ניתן יהיה לצלם, להאזין ולאסוף ראיות. באמצעות כישרון, ניסיון ומיומנות ניתן יהיה להרכיב את כל חלקי הפאזל ולראות את האמת לאמיתה. בין אם אתם זקוקים לשירותי משרד חקירות בנושאים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים או ציבוריים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מתי נזדקק לשירותיו של משרד חקירות בחיפה?

במקרים אישיים כמו חשד לבגידה בין בני זוג או העלמת נכסים לפני/במהלך הליך גירושין.
במקרה של איתור נכסים ישנים המגיעים לכם על פי חוק והועלמו מסמכים הקשורים בירושה או בקרבה שלכם אל הנפטר.
במקרה שמישהו מפליל אתכם ואתם רוצים לנקות את שמכם.
כאשר אתם חושדים שמישהו גונב מכם כספים בעסק שלכם.
ועוד.

המשרד מטפל במקרים כאלה ובמקרים רבים אחרים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר אנו מעסיקים את טובי האנשים בתחום המודיעין והיחידות הסמויות של המשטרה ומשרד הביטחון בעבר על מנת להבטיח תוצאות רצויות. החל מפעילויות קטנות המצריכות משרד חקירות בחיפה ועד לחקירות גדולות יותר הנדרשות בכל חלקי הארץ ואפילו בחו"ל במקרים מסוימים.

משרד חקירות בחיפה

מחפשים אחר משרד חקירות בחיפה? המשרד עורב חקירות הנו משרד מקצועי הפועל משנת 1991 ומספק שירותי חקירות בכל חלקי הארץ, לרבות אזור הצפון. אזור הצפון הוא אזור ייחודי ובו קהילות רבות ושונות גם של ערבים, גם של יהודים וכו'. הכרת השטח, האזרחים, השפות – כל אלה חשובים ואף קריטיים בכל הקשור לחקירות בחיפה ובאזור הצפון בכלל ועל כן בכל שירות חקירות שתצטרכו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם.

איכות, אמינות ודיסקרטיות

מכיוון שחקירה היא עניין רגיש ופרטי, חוקר פרטי יידע כיצד לבצע את הליכי החקירה בצורה הדיסקרטית והמקצועית ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח להגעה לחקר האמת, ולהציג בפניו את הממצאים בצורה שקופה ואמינה תוך ייעוץ לגבי המשך תהליך החקירה על פי הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי בחיפה?

בתור בעל עסק, וודאי הנך יודע כמה עמלת קשה בכל יום כדי להצליח לחסוך כמה שיותר והגשמת את החלום הגדול לפתוח עסק שיהיה רק שלך. לאחר תקופה בה העסק הצליח לשגשג בצורה יפה ורווחית הגיע הזמן להתפתח, ולשכור עובדים נוספים שיעבדו אתך כדי שתוכל לספק את השירות הדרוש לכלל הלקוחות שצברת.

במקביל, חשוב להיות עם היד על הדופק – ולבקש את שירותיו של חוקר פרטי. מה כוללים שירותיו ומהם היתרונות של שירותים אלו?

חקירה חשאית – החוקרים הפרטיים ידאגו לבצע את פעולות החקירה בחשאיות מוחלטת, כך שאותם עובדים חשודים לא ידעו שמתבצעת חקירה סמויה נגדם ובמקרה בו הם אינם כלל אשמים, לא יתרחש מצב שאינו נעים בין המעסיק אליהם.
גילוי האמת – חוקר פרטי בחיפה יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף ולהגיע אל האמת. החקירות יתבצעו באופן יסודי ומקיף, תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות חדשניות ומתקדמות שיסייעו להגיע לחקר האמת.
בטחון לעסק – בעלי עסקים רבים אינם יכולים לדעת באופן וודאי מה מתרחש אצלם בעסק, בוודאי אם מדובר על עסק המעסיק כמה עובדים. לכן זהו תפקידם של צוות החוקרים, לבצע את עבודת החקירה והבילוש באופן דיסקרטי וכך להעניק לבעל העסק תמונת מצב מלאה ומהימנה בנוגע למתרחש בין כתלי עסקיו.

חוקר פרטי בחיפה

לאחר כמה ראיונות עבודה הצלחת למצוא את שני העובדים שהרגשת חיבור אליהם, והם עושים רושם כי הם יתנו הרבה מעבר לעצמם כדי שהעסק יצליח לשמור על הצלחתו. לכן, הנך מופתע לאחר כמה חודשים לגלות כי הכנסות החברה יורדות למרות שבפועל העבודה ממשיכה לעלות. למרות שצץ אצלך הספק כי אולי יש כאן עניין עם העובדים ששכרת שאחראים לכך, אך אתה סקפטי כי הם עושים רושם טוב. כמו שהאמרה אומרת, כשיש ספק – אין ספק כלל. לכן, מומלץ לפנות בהקדם אל חוקר פרטי בחיפה כמו עורב חקירות המומחים בתחום חקירת הנושא וגילוי האמת.

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט